هیوبر (اصلاح فرم ستون فقرات)

 

درد ناحیه پشت بدن و کمر در بالای فهرست مشکلات ناشی از زندگی مدرن قرار گرفته است بطوریکه بین ۶۰ تا ۸۰ درصد از افراد بالغ، حداقل برای مدتی با این مشکل دست و پنجه نرم کرده اند. ستون فقرات از چندین مفصل (مهره ها و دیسک های بین آنها) تشکیل شده که قدرت حرکت کردن را به ما می دهند. در کنار این مفاصل، مجموعاً ۱۸۰ عضله کوچک وجود دارند که هر کدام به دو یا چند مهره متصل شده اند. عملکرد صحیح این مجموعه کمک می کند تا ما بتوانیم بایستیم، بنشینیم، راه برویم و ورزش کنیم.
عادات نادرستی که در زندگی روزمره داریم و عدم رسیدگی به این عضلات کوچک ولی مهم، دلیل عمده بوجود آمدن کمر درد و مشکلاتی مانند قوز کردن، گودی کمر، افتادگی گردن و سایر دردهای آزار دهنده ناحیه پشت هستند. در این زمان عضلات عمقی کنار مهره ها روز به روز سفت تر و کوتاه تر می شوند و مهره های ستون فقرات نیز به مرور به هم نزدیک تر شده و دیسک بین آنها تحت فشار زیادی قرار می گیرند و در نتیجه باعث بروز درد در ناحیه ستون فقرات و ایجاد بدفرمی در آن می گردد.
راه حلی کاملاً موثر و انقلابی که جواب خود را بخوبی پس داده، استفاده از دستگاهی است به نام HUBER (هیوبر) که در واقع یک شبيه سازی ورزشی برای انجام صحیح حرکات اصلاحی است. همه با هر سن، جنسيت و هر فرم بدنی می توانند از این دستگاه استفاده کنند. الزامی هم ندارد که شما دچار درد و ناراحتی باشید تا از آن اکمک بگیرید. HUBER دارای برنامه های متفاوتی است که بسته به هدف و نیاز هر مراجعه کننده قابل برنامه ریزی و اجراست. به همین دلیل علاوه بر افرادی که احتمالاً دچار مشکلاتی در ناحیه ستون فقرات خود هستند، بسیاری از ورزشکاران حرفه ای نیز از این دستگاه استفاده کرده و می کنند.

 

خصوصیات HUBER

 

  •  تنها دستگاه جهان که می تواند تمامی ۱۸۰ عضله تثبیت کننده ستون فقرات را تقویت نماید
  •  تقویت توازن و تعادل در کل بدن و افزایش هماهنگی بین سیستم عصب و عضله
  •  افزايش انعطاف پذيری عضلات عمقی بواسطه کاهش فشار از روی ديسک های بين مهره ای
  •  تقویت عملکرد ورزشکاران و توانبخشی صدمات ورزشی
  • افزايش سوخت و ساز بدن و کاهش چربی های اضافه با توجه به قابلیت شبیه سازی پیشرفته ورزشی
  •  افزايش تمرکز ذهنی
  •  قابل استفاده برای توانبخشی افرادی که عمل های جراحی بخش پایین ناحیه کمری و گردنی داشته اند

 

کسب اطلاعات بیشتر و تعیین وقت:

 

۰۹۱۱۹۱۱۲۱۵۰